HOSPITALIZOVANO 116 LJUDI: Puni se leskovačka Kovid bolnica
U POSLEDNjA 24 časa leskovačka Kovid bolnica imala je 18 prijema, dok je otpustila osam pacijenata, pa je trenutno hospitalizovano 116 pacijenata.

Foto: I. Mitić
Od ovog broja 110 ljudi je pozitivno na opaki virus, pet ima negativan nalaz, jedan čeka rezultate testiranja, a 89 pacijenata je na terapiji kiseonikom.
Opšta bolnica u Leskovcu je saopštila da u pomenutom periodu nije bilo transporta obolelih u Kovid bolnicu u Kruševcu, dok se u gradu na Veternici leči 81 Leskovčanin, po 12 pacijenata iz Vlasotinca i Lebana, tri iz Medveđe, dva iz Beograda i jedan iz Aleksinca.
BONUS VIDEO:
NAŠI HEROJI: Intervju sa doktorkom iz kovid ambulante
Preporučujemo

DOKTOR ZORAN PERIŠIĆ: Porodilja od 23 godine zbog korone na intenzivnoj nezi u Nišu
24. 09. 2021. u 08:55

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)