PRODUŽENO RADNO VREME KOVID-AMBULANTE U PARAĆINU: Od 30. avgusta radiće od 7 do 20 sati
OD ponedeljka, 30. avgusta, kovid-ambulanta Doma zdravlja u Paraćinu produžava radno vreme, pa će radnim danima i subotom primati pacijente od sedam do 20 sati, a nedeljom od devet do 17.
Foto: Z.R.
Testiranje na virus korona obavljaće se i dalje u nepromenjenom terminu - svakodnevno od 9 do 17 sati.
U toj zdravstvenoj ustanovi ističu da rast broja pregleda i novozaraženih na dnevnom nivou nije osnovni motiv za produženje radnog vremena, već potreba da se novi slučajevi kovida što pre otkriju i izoluju jer se tako sprečava širenje epidemije.
Prema podacima od utorka, u kovid-ambulanti je obavljeno 56 pregleda i urađeno 50 antigenskih testova. Od te cifre 17 je bilo pozitivno, a sa pristiglih pet pozitivnih PCR rezultata, kovid je potvrđen kod još 22 osobe.
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
POKRENUTA DVOSTRUKA DIPLOMATSKA OFANZIVA: Strah zbog Grenlanda preplavio Evropu, lideri sada imaju novu taktiku
EVROPSKE vlade pokrenule su dvostruku diplomatsku ofanzivu kako bi ubedile predsednika SAD Donalda Trampa da odustane od svojih pretenzija prema Grenlandu - kroz lobiranje u Vašingtonu i pritisak na NATO da otkloni bezbednosne zabrinutosti američkog predsednika.
09. 01. 2026. u 13:11
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)