KOVILJČANIN VOZIO SA VIŠE OD DVA PROMILA: Na trežnjenju zadržana četiri vozača

POLICIJSKA uprava u Novom Sadu je prethodnog dana, odnosno 15. jula, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 236 saobraćajnih prekršaja.

КОВИЉЧАНИН ВОЗИО СА ВИШЕ ОД ДВА ПРОМИЛА: На трежњењу задржана четири возача

Foto: V. M.

 Iz saobraćaja je isključeno 15 vozača i šest vozila, a zadržano je pet vozača, četiri zbog vožnje pod dejstvom alkohola, a jedan zbog sumnje da će nastaviti sa činjenjem prekršaja.

Jedan od zadržanih zbog vožnje pod dejstvom alkohola tereti se i za nasilničku vožnju, jer je, u Kovilju, upravljao automobilom sa više od dva promila alkohola u organizmu. Zadržani vozači će, uz prekršajnu prijavu, biti privedeni nadležnom  prekršajnom sudiji.

U protekla 24 sata, na području Južnobačkog okruga, dogodilo  se  10 saobraćajnih nesreća, u kojima  su dve osobe lakše povređene. U tom intervalu, na području Grada Novog Sada, dogodilo se sedam saobraćajnih nezgoda, u  kojima je jedna osoba zadobila lake telesne povrede.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

NATO SE MENJA IZ KORENA: Počinje ključni samit - tektonske promene i redefinisanje odbrane Zapada