U BOLNICI BEZ KOVID PACIJENATA: Mirna epidemiološka situacija u Rasinskom okrugu
POSLE 15 meseci u opštoj bolnici u Kruševcu nema hospitalizovanih kovid pacijenata, što je još jedan dobar dokaz da je epidemiološka situacija u gradu pod Bagdalom sve povoljnija.
Foto: S. Babović
Od izbijanja epidemije, u ovoj uglednoj zdravstvenoj ustanovi tokom minulih 15 meseci ukupno je zbrinuto više od 4.000 pacijenata, dok je u infektivnoj ambulanti obavljeno oko 16.000 pregleda.
Prema podacima kruševačkog Zavoda za javno zdravalje, u Rasinskom okrugu je za 24 sata potvrđeno četiri nova slučaja infekcije korona virusom, od kojih dva u Kruševcu i po jedan u Trsteniku i Aleksandrovcu. U celom okrugu, od početka epidemije, od kovida-19 ukupno je obolelo 21.296 osoba.
"TI SI KRETEN!" Žestoka svađa u studiju Hit tvita, Babić udario na Antonijevića
ŽESTOKA svađa izbila je večeras u studiju televizije "Pink" u emisiji Hit Tvit gde gostuju predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić, pravnik Milan Antonijević i biznismen Branko Babić.
16. 11. 2025. u 21:55
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
TAJ MALI ŽUT BIKINI: Teniserke zapalile net fotkama sa plaže
ARINA Sabalenka i Paula Badosa su u žiži.
18. 11. 2025. u 11:34
Komentari (0)