MAJAMI SE VRAĆA NA TENISKU MAPU: Federer "brani" pehar osvojen pre dve godine, Novak juri rekordni sedmi
MAJAMI masters vraća se u ATP kalendar posle pauze uzrokovane koronom koja je otkazala prošlogodišnje izdanje ovog turnira, nekada kolokvijalno zvanog "peti gren slem".
FOTO: EPA
Florida je nedostajala mnogim teniserima, a to potvrđuje i lista igrača koji su se prijavili za turnir koji se 2019. godine preselio sa ostrva Ki Biskejn na kopno, u predgrađe Majami Gardens.
Trofej iz 2019. braniće Rodžer Federer, a prijavio se i Novak, kao i Rafa Nadal. I ne samo oni, nego svih 77 prvih igrača sa ATP listi, uključujući i srpske tenisere Dušana Lajovića, Filipa Krajinovića, Miomira Kecmanovića i Lasla Đerea.
Turnir će se igrati od 22. marta do 4. aprila. ovo će biti 36. izdanje turnira koji su po šest puta osvajali Novak i Andre Agasi. od aktivnih igrača osvajali su ga još samo Federer četiri puta, Endi Marej dva puta i Džon Izner.
Za razliku od Majamija, drugi turnir iz "Sunčanog dubla", Indijan Vels otkazan je i za 2021. godinu.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NADALU NIJE JASNO KAKO JE MEDVEDEV IZGUBIO: Frustracije, loše sposobnosti, pritisak?
24. 02. 2021. u 11:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMINANTNO OTVARANjE PRVENSTVA: Arsenal je favorit na svom terenu
U prvom kolu druge ruske lige gledaćemo duel Arsenal Tule i Tekstilštika koji se sastaju na "Stadion Arsenalu" od 18 časova i 30 minuta.
13. 07. 2026. u 12:00
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)