ANA IVANOVIĆ NIKADA IZAZOVNIJA: U prvom planu noge prelepe Srpkinje (FOTO)
ANA Ivanović (32) važi za jednu od najlepših sportistkinja sveta, a iako se više ne bavi aktivno tenisom, izuzetno vodi računa o svom izgledu.
FOTO: EPA
Bivša srpska teniserka objavila je na Tviteru fotografiju na kojoj sedi za barskim stolom u uskoj haljini sa dubokim prorezom, te tako u prvi plan izbacila svoje vitke noge.
"Na turnerji sa mojim tufnicama. Rad na fitnes cilju ne znači da ne možete svako malo uživati u poslasticama. Reč je o načinu života koji možete održati, prijatelji", napisala je teniserka, nakon čega je krenula lavina lajkova i komentara, prenosi Stil.
Preporučujemo
OGLASILA SE ANA IVANOVIĆ: Srpkinja prognozirala osvajače Rolan Garosa!
01. 10. 2020. u 22:56 >> 23:09
ORGANIZATOR OTKRIO: Ovo su uslovi koje je Novak postavio za učešće na turniru u Beču!
17. 10. 2020. u 13:38 >> 14:21
JUVE "PLAČE" ZA VLAHOVIĆEM: Srbin baš fali "staroj dami" koja bi se da je on tu borila za titulu!
POSLE propuštene prilike da protiv Lećea upiše novu pobedu za vikend, Juventus će tražiti brz odgovor u utorak veče kada gostuje Sasuolu na "MAPEI stadionu" u okviru 19. kola Serije A (20.45).
06. 01. 2026. u 07:30
DOSAD NEZABELEŽENO! Novak Đoković snimljen kako moli za ovo (VIDEO)
Novak Đoković se pobrinuo da najnovije vesti iz tenisa - budu nesvakidašnje.
06. 01. 2026. u 15:38
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (1)