SRBI I CRNOGORKA – ZANIMLJIVA PREPISKA: Filip pretio “uplašenom” Novaku, a Danka “otkrila” njegove namere

Марко Паунић
Marko Paunić

19. 09. 2020. u 09:10

FILIP Krajinović je namučio Novaka Đokovića u osmini finala Rima iako je izgubio 7:6 (9:7), 6:3.

СРБИ И ЦРНОГОРКА – ЗАНИМЉИВА ПРЕПИСКА: Филип претио “уплашеном” Новаку, а Данка “открила” његове намере

Foto AP

A ono što je posebno zanimljivo je prepiska dan ranije na Instagramu. Krajinović je postavio sliku sa treninga, gde najavljuje da je spreman za meč sa najboljim igračem sveta.

Prva se oglasila crnogorska teniserka Danka Kovinić.

- Je li to plašiš Noleta pred meč?, napisala je Crnogorka.

Ubrzo je stigao i odgovor od najboljeg igrača sveta u njegovom stilu.

- Sav se tresem...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good energy 😁🎾✅👌💪

A post shared by Filip Krajinović (@krajinovic_filip) on Sep 17, 2020 at 11:22am PDT

Naravno, Krajinović je bio realan pa priznao da mu teško ide, što se videlo i na terenima u Rimu, gde Novak izašao kao pobednik posle mnogo muke.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (0)

LEGENDARNA JELENA ISINBAJEVA SE ODREKLA PUTINA! A onda ju je zadesilo - ovo