ĐOKOVIĆ TRAŽI SVOJU IGRU I BORI SE SA BOLOM: Najbolji teniser sveta, jedva, savladao Berankisa (FOTO)
NOVAK Đoković ponovo igra.
foto: EPA
Najbolji teniser sveta odigrao je svoj prvi zvaničan meč, posle višemesečne pauze, i slavio u drugom kolu turnira Sinsinati protiv Rikardasa Berankisa sa 7:6, 6:4. Duel je trajao sat i 41 minut, ali se videlo da Nole nije na svom visokom, prepoznatljivom, nivou što i ne bi trebalo da čudi.
Ovaj turnir iz masters serije 1.000 igra se ove godine u Njujorku, zbog pandemije virusa korona i uvoda u grend slem Ju Es open. U teniskom centru "Bili Džin King" Đoković je pred sobom imao 72. tenisera sveta, a sa sobom je nosio bol u vratu koji ga je ometao da pronađe svoju igru.
Litvanac i Srbin su se, tek, drugi put sreli u karijerama. Prethodni meč igrali su davne 2013. godine.
Novka je tražio ritern, a i sa servisom je imao probleme na početku duela... Bila je izjednačena borba u osvajanju poena, pa nikako nije nijedan od tenisera uspevao da se odvoji. Đokovićevo iskustvo je presudilo u ovoj pobedi i donelo mu plasman u treće kolo.
Preporučujemo
KAKVE REČI ĐOKOVIĆA: Kobi bi danas slavio rođendan, evo kako mu je Nole čestitao
23. 08. 2020. u 23:26
NOVAK I JOŠ SEDMORO UČESNIKA IZNAJMILI KUĆU U NjUJORKU: Mir koji nema cenu
23. 08. 2020. u 13:45
POGOĐEN POKER! JURIMO PETI U NIZU! Evo TIP tiketa za četvrtak
OVAKO nešto se ne pamti!
02. 04. 2026. u 06:58
AMERIKA U ŠOKU! Zvezda Irana ovo nudi onom ko uhvati pilota oborenog američkog aviona! (FOTO)
Najnovije vesti vezane za rat u Iranu, a Iran su napali Izrael i Sjedinjene Američke Države, posle čega su iranske snage uzvrtile i vatrom po zemljama u reagionu koje pomažu pomenutim saveznicima, stižu iz - sporta.
03. 04. 2026. u 19:59
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)