POVREDA JE PROŠLOST: Karlos Alkaraz ubedljivo do četvrtfinala Tokija
NAJBOLjI teniser sveta Karlos Alkaraz plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Tokiju, pošto je danas u osmini finala pobedio Zizua Bergsa sa 6:4, 6:3.
Foto: EPA-EFE/FRANCK ROBICHON
Iako je Španac povredio zglob u prvom meču protiv Sebastijana Baeza, to mu ne predstavlja problem da niže trijumfe. Čini se da to nije ozbiljnije prirode jer je bez problema otišao u narednu rundu.
Ipak, nije idalno počelo za momka iz Mursije. Belgijanac je prvi došao do brejka, imao je prednost 2:1 u prvom setu, ali je Alkaraz uspeo da preokene i povede.
Šestostruki grend slem šampion je u drugom setu dva puta oduzeo servis Bergsu i tako došao do pobede i plasmana u narednu fazu turnira iz serije 500 u Tokiju.
Alkaraz će u četvrtfinalu igrati protiv Amerikanca Brendona Nakašime, koji je ranije danas pobedio Mađara Martona Fučoviča rezultatom 7:5, 6:3.
ATP turniru u Tokiju igra se za nagradni fond od 2.226.470 dolara.
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
SINER SE MUČIO, ALI POBEDIO: Italijan se plasirao u četvrtfinale Pekinga
27. 09. 2025. u 11:53
VEOMA LOŠE VESTI ZA CRVENU ZVEZDU: Klub se oglasio zbog Ajzee Kenana
27. 09. 2025. u 08:16
KAKVO BI OVO POJAČANjE BILO: Murinjo hoće da vidi čuvenog napadača u Benfiki
27. 09. 2025. u 11:16
TENISKI SVET U ŠOKU! Arina Sabalenka objavila provokativne fotografije sa sestrom (FOTO)
19. 09. 2025. u 09:12
ZAKUVALO SE: Milan ima priliku da se pobedom u velikom derbiju ozbiljno približi vodećem Interu!
POSLE veoma bitne pobede nad Interom u "Derbi Dela Madonini", Milan gostuje Laciju u nedelju uveče sa jasnim ciljem ,nastaviti poteru za večitim rivalom u borbi za titulu (20.45).
15. 03. 2026. u 07:30
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 21:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)