BRAVO OLGA! Danilovićeva prošla u drugo kolo Vimbldona
Srpska teniserka Olga Danilović pobedila je Kineskinju Šuai Ženg sa 2:0 (6:2, 6:4) u prvom kolu Vimbldona.
Foto: Profimedia
Meč je trajao sat i 24 minuta. Danilović je 37. teniserka sveta, dok je Žang 124. na WTA listi.
Srpska teniserka je prvi set osvojila uz dva brejka, dok je u drugom setu jednom oduzela servis protivnici i tako ostvarila prvu pobedu u karijeri na Vimbldonu.
FOTO: Novosti
Danilović će u drugom kolu Vimbldona igrati protiv pobednice meča između Medison Kiz i Elene Gabrijele Ruse.
BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu
Preporučujemo
NOVI ŠOK NA VIMBLDONU! Stefanos Cicipas zbog povrede leđa predao meč u prvom kolu
30. 06. 2025. u 16:03
ŠOK NA STARTU VIMBLDONA! Ruski teniser Danil Medvedev eliminisan u prvom kolu
30. 06. 2025. u 15:30
ZAKUVALO SE: Milan ima priliku da se pobedom u velikom derbiju ozbiljno približi vodećem Interu!
POSLE veoma bitne pobede nad Interom u "Derbi Dela Madonini", Milan gostuje Laciju u nedelju uveče sa jasnim ciljem ,nastaviti poteru za večitim rivalom u borbi za titulu (20.45).
15. 03. 2026. u 07:30
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 21:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)