SREĆAN ROLAN GAROS SVIMA! Troje srpskih predstavnika prvog dana na terenu
Počinje drugi teniski grend slem u sezoni i trajaće do 8. juna.
FOTO: Tanjug/AP
Srbiju će u muškoj konkurenciji predstavljati Novak Đoković, Miomir Kecmanović, Laslo Đere, Hamad Međedović i Dušan Lajović. U ženskoj konkurenciji nastupiće Olga Danilović i Nina Stojanović.
Prvog dana na terenu će se naći troje srpskih predstavnika.
Od srpskih tenisera, prvi će na teren u Parizu Hamad Međedović. Danas od 11.00 časova rival će mu biti 88. igrač sveta Kamil Majhšak iz Poljske.
Nina Stojanović, koja je prošla kvalifikacije i igra u glavnom žrebu grend slema prvi put još od 2021, sastaće se sa Amerikankom Amandom Anisimovom.
Duel će početi nakon što svoj meč završe Aleks Mikelsen i Huan Manuel Serundolo, oko 13.30.
Olga Danilović će se nadmetati sa Lejlom Fernandez, četvrtfinalistkinjom iz 2022. godine. Njihov duel četvrti je po rasporedu na terenu na kojem će igrati i Međedović. Verovatno neće početi pre 16.30.
BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAJBOLjA UTAKMICA NA MUNDIJALU DO SADA! Urugvaj i Zelenortska Ostrva priredili spektakl za pamćenje!
NESTVARAN smo fudbal gledali ove večeri na "Hard rok stadionu", prava je šteta što je utakmica morala da se završi, na kraju ravnopravnih 2:2.
22. 06. 2026. u 02:07 >> 02:06
NAJVEĆI ŠOK NA MUNDIJALU! Senzacija nad senzacijama! Favorita opio Rum! (VIDEO)
Fudbaleri Ekvadora remizirali su protiv Kurasaa rezultatom 0:0 (0:0) u drugom kolu E grupe na Svetskom prvenstvu u SAD, Kanadi i Meksiku.
21. 06. 2026. u 03:55
POREKLO EDINA DžEKA: Rođen u Sarajevu, ali koreni Dijamanta su sa druge strane BiH
U JEDNOM intervjuu za britanske medije opisao je taj period kao vreme preživljavanja, ističući da rat tera decu da mnogo ranije odrastu i suoče se sa životnim lekcijama za koje nisu spremna.
19. 06. 2026. u 07:02
Komentari (0)