BRAVO, MIOMIRE: Kecmanović u polufinalu turnira u Portugaliji
SRPSKI teniser Miomir Kecmanović uspeo je da se plasira u polufinale veoma jakog čelendžera u Eštorila (Portugalija). On je pobedio Nuna Boržesa sa 6:0, 6:7(5), 6:4.
FOTO: Tanjug/AP
Trenutno 47. igrač sveta je razbio rivala u prvom setu, ostavio ga je na nuli. Njegova dominacija se ogleda i u tome što je izgubio samo četiri poena na svoj servis.
Sve je mogao ranije da reši Beograđanin, ali pri rezultatu 5:4 u drugom setu nije iskoristio dve meč lopte. Taj deo meča je izgubio, no to ga na sreću nije koštalo kad je u pitanju krajnji ishod.
Velika borba se vodila u trećem setu. Miša je prvi napravio brejk, uzvratio je 41. na ATP listi. Ipak, Kecmanović je potom u devetom gemu opet rivalu oduzeo servis i nakon toga uspeo da odservira za pobedu.
Srbin će u polufinalu igrati protiv pobednika meča Luka Nardi (Italija) - Aleks Mihelsen (SAD).
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
KRAJ JEDNE ERE POSLE 29 GODINA: Greg Popovič više neće trenirati San Antonio
02. 05. 2025. u 19:22
AMERI, STIDITE SE! Jokić dobija brutalne uvrede i to od navijača Denvera
02. 05. 2025. u 09:59
POGOĐEN POKER! JURIMO PETI U NIZU! Evo TIP tiketa za četvrtak
OVAKO nešto se ne pamti!
02. 04. 2026. u 06:58
AMERIKA JE ZGROŽENA! "KAKVI BOLESNICI!" I Jokićev prijatelj učestvovao u prevari godine (VIDEO)
Nikola Jokić briljira na NBA parketima, drugu godinu zaredom je obezbedio da će, kako god da odigra do plej-ofa, završiti ligaški deo sezone za tripl-dabl prosekom u statistici. Za to vreme, njegov dobar drug, maskota Denver nagetsa Roki, učestvovao je u prevari koja je trebalo da bude smešna, a zgrozila je mnoge.
03. 04. 2026. u 15:46
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)