ZABORAVILI KAKO PODVIG IZGLEDA: Amerikanci su na Ju-Es openu ovo čekali više od dve decenije
BLIŽI se kraju Ju-Es open, poslednji grend slem u sezoni. Dosta razloga za zadovoljstvo imaju američki teniseri i teniserke.
FOTO: Tanjug/AP
Naime, prvi put još od 2003. godine se dogodilo da u polufinalu nastupi po dvoje igrača u singlu, u muškoj i ženskoj konkurenciji.
Ove 2024. godine među četiri najbolja plasirali su se Frensis Tijafo i Tejlor Fric, odnosno Džesika Pegula i Ema Navaro.
Prethodni put su to pre 21 godine uradili Andre Agasi i Endi Rodik u muškoj konkurenciji, te kod žena Lindzi Devenport i Dženifer Kaprijati.
Podsetimo, u polufinalu kod tenisera se sastaju Janik Siner - Džek Drejper i Frensis Tijafo - Tejlor Fric. Kad su teniserke u pitanju, snage će odmeriti Džesika Pegula - Karolina Muhova, odnosno Arina Sabalenka - Ema Navaro.
Ju-es open će dobiti novog šampiona u obe konkurencije, pošto su još ranije učešće završili branioci trofeja, Novak Đoković i Koko Gof.
BONUS VIDEO: VESELI SE SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama
Preporučujemo
SPREMA SE HAOS NA "MARAKANI"! Ceo region bruji o dolasku hrvatskih navijača u Beograd
05. 09. 2024. u 10:28
UŽAS: Petogodišnji dečak vozio kola 312 kilometara na sat (VIDEO)
05. 09. 2024. u 16:07
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Dosad nezabeleženo! Grci masovno počeli da pišu na srpskom jeziku! (FOTO)
Najnovije vesti iz Grčke verovatno iznenađuju i same Grke. Srbija je deo te priče.
29. 04. 2026. u 12:21
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)