NIKAD NIJE IGRAO SA NJIM! Novak Đoković usred noći saznao ime prvog rivala na Ju-Es openu
Novak Đoković, najbolji teniser ikada, saznao je rivala u prvom kolu Ju-Es opena, a to će biti Radu Albot, teniser iz Moldavije.
Tanjug/AP
Žreb za poslednji grend slem u sezoni Novaku je doneo kvalifikanta, ali se u prvom momentu nije znalo ko će to biti.
Nakon što su se završile kvalifikacije, novim žrebom je određeno koji kvalifikant će igrati protiv koga, te je Albot dobio težak zadatak na otvaranju Ju-Es opena.
Srbin i Albot nisu igrali nijedan meč i ovo će biti zaista jedinstvena prilika za Albota da pokaže šta zna, i to sa 34 godine.
Njegov najbolji plasman na ATP listi je 138. mesto, koje i trenutno zauzima.
U karijeri je zaradio čak 4,4 miliona evra, dok je ove godine imao najbolji rezultat na čelindžeru i Đironi, gde je igrao finale.
Preporučujemo
SKANDAL KAKAV TENIS NE PAMTI! Novak Đoković katastrofalno oštećen zbog Janika Sinera
22. 08. 2024. u 10:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)