"NA ROLAN GAROSU RAFA NIJE ISTI ČOVEK": Đoković se poklonio Nadalu
Srpski teniser Novak Đoković nalazi se na turniru u Ženevi, ali je čuo vesti o žrebu za drugi grend slem sezone Rolan Garos.
Foto: Profimedia
Naravno, u centru pažnje je meč prvog kola između Rafaela Nadala i Aleksandra Zvereva.
Kao bomba je odjeknula vest da će se čovek koji je 14 puta osvojio pariski grend slem već na startu turnira suočiti sa jednim od glavnih favorita za titulu, četvrtim nosiocem. I sam Novak Đoković veruje da će to biti spektakularan duel.
– Da, video sam. Potpuni spektakl. Jedva čekam da vidim taj meč. Biće to interesantan meč. Zverev je u sjajnoj formi, osvojio je turnir u Rimu. Ali na Rolan Garosu Rafa nije isti čovek. I mi smo na to već navikli, tako da će biti interesantno videti šta će se dogoditi – rekao je Đoković.
Zverev i Nadal u istoj su polovini žreba kao i Novak Đoković, tako da je meč između branioca titule i pobednika ovog velikog duela moguć u polufinalu.
BONUS VIDEO "ĐOKOVIĆ MOŽE DA IGRA JOŠ 2-3 GODINE": Goran Ivanišević o Novaku i budućim planovima
Preporučujemo
SPALETI POČINjE NOVU ERU: Juventus na čelu sa Vlahovićem napada najveći hit Serije A
NAKON još jedne bure u najtrofejnijem italijanskom klubu, Juventus je konačno prekinuo crnu seriju i upisao prvu pobedu posle dva meseca, pa će večeras na stadionu “Đovani Cini” pokušati da veže dva trijumfa, protiv iznenađujuće solidnog Kremonezea (20.45).
01. 11. 2025. u 07:20
ŠOK! Košarkaški reprezentativac Nikola Topić (20) ima rak!
Najnovije vesti iz NBA lige su šokantne.
30. 10. 2025. u 17:45 >> 17:59
"TO NIJE GLUPOST, TO JE DNO!" Karleuša oštro o Cecinom potezu u Severnoj Makedoniji
PEVAČICA Jelena Karleuša oglasila se povodom postupka koleginice Svetlane Cece Ražnatović na koncertu u Severnoj Makedoniji.
01. 11. 2025. u 13:31
Komentari (0)