"NOVAČE, KOME SE VIŠE DOKAZUJEŠ!?" Stefanos Cicipas udario nikada jadnije na Đokovića
STEFANOS Cicipas je bio dobar sa Novakom Đokovićem sve dok nije izgubio famozno finale Rolan Garosa posle nestvarnnog preokreta Srbina. A sada kao da se trudi da što više diskredituje najboljeg tenisera sveta.
Tanjug/AP
Ovog puta je Grk otišao korak dalje, pričao o nebulozama, o tome da Đoković nema razloga više da pobeđuje, a onda ga, naravno, nije ni izabrao za GOAT-a.
- Ako idemo po brojevima, Novak Đoković je definitivno najbolji. Obara rekord za rekordom. I zadržava žeđ, a nema više šta da dokazuje, napominjem. To je njegov karakter. Nikad nije srećan. Kao da uvek pokušava da nekome nešto dokaže. Ne znam šta i kome. Kao da želi osvetu. Njegovo oko sija - počinje Stefanos.
Govoreći o tome ko je uticao na većinu mladih da igraju tenis na najvišem nivou, Cicipas je bez dileme istakao da je to Švajcarac Rodžer Federer.
- Ako je kriterijum ko je najviše inspirisao svet i ko je imao najveći uticaj, to je definitivno Federer, sa velikom razlikom. Mislim da neće biti niko drugi ko može da mu parira - zaključio je ljubomorni Grk.
Preporučujemo
"ĐOKOVIĆ TREBA DA VAM JE PRIMER!" Italijani posvetili sjajan tekst Novaku
18. 09. 2023. u 22:36
LUKAVI KARLOS ALKARAZ: Španac spremio paklen plan da sruši Novaka Đokovića
18. 09. 2023. u 13:24
SPEKTAKL! Lalatovićev Pazar protiv "njegove" Zvezde za mesto u polufinalu Kupa Srbije
APSOLUTNI derbi četvrtfinala Kupa Srbije biće odigran u Novom Pazaru gde će istomeni tim na "Gradskom stadionu" ugostiti Crvenu zvezdu (14.45).
05. 03. 2026. u 07:00
IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNjENA! Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" upleteni su i Iran, ali i Sjedinjene Američke Države i Izrael koji su Irance napali, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze.
05. 03. 2026. u 12:19
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (1)