SVI ĆE POHRLITI NA TRIBINE, ALI... Novak Đoković saznao kada igra na "Srbija open 2022", no taj termin uopšte nije siguran

NOVAK Đoković se spremao, a sada je vreme i da zaigra tenis na "Srbija openu", turniru koji se održava u Beogradu.

СВИ ЋЕ ПОХРЛИТИ НА ТРИБИНЕ, АЛИ... Новак Ђоковић сазнао када игра на Србија опен 2022, но тај термин уопште није сигуран

FOTO: Tanjug/AP

Novak Đoković je u sedmici za nama protiv Alehandra Davidoviča Fokine doživeo iznenađujući poraz u Monte Karlu, usled čega u 2022. godini, iako je najbolje rangirani teniser sveta, ima skroman učinak 2-2. Ali, taj neuspeh na mastersu nije umanjio njegove želje da se "pokaže i dokaže" u onome što sledi na šljaci, zaključno sa Otvorenim prvenstvom Francuske.

Prvi stepenik na tom putu je Srbija open, na kome je Đoković bio slobodan u prvom kolu, kao glavni favorit, a nakon što je saznao da će za rivala u drugoj rundi imati Lasla Đerea, danas je postalo poznato i kada će se dva reprezentativca naše zemlje sastati.

Njihov meč će biti održan u sredu, treći je na Centralnom terenu na kome program počinje u 11 časova i, kako su organizatori saopštili, sam duel Đoković - Đere "neće početi pre 14.30".

Ne baš idealan termin, a moguće i odlaganje početka?

Mnogi ljubitelji tenisa će u vreme odigravanja ovog susreta polaziti sa svojih poslova kući, pa im ovaj termin svakako ne spada u idealne, ali postoji mogućnost da se početak meča malo i odloži.

Naime, prema prognozi meteorloga, vrlo je moguće da od ranih jutarnjih sati pa sve do oko 13 časova, u Beogradu pada kiša. A kako se turnir održava na otvorenom, možda će vremenske (ne)prilike usloviti i odlaganje prvih mečeva, a samim time i početak duela Novak Đoković - Laslo Đere.

BONUS VIDEO: Novak Đoković nije među troje tenisera s najvećom zaradom u 2021.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

FINALE PRE FINALA: Mbape protiv Jamala u najvećem blokbasteru Svetskog prvenstva do sada!