LIGA NACIJA: Odbojkašice u Riminiju kreću od Turske, Poljske i Italije

Александар Илић
Aleksandar Ilić

04. 05. 2021. u 11:32

ŽENSKA odbojkaška reprezentacija Srbije na startu takmičenje u Ligi nacija u Riminiju igraće protiv Turske, Poljske i Italije, saopštila je Svetska odbojkaška federacija (FIVB).

ЛИГА НАЦИЈА: Одбојкашице у Риминију крећу од Турске, Пољске и Италије

Foto arhiva VN

Uvodna tri kola Lige nacija odbojkašice će igrati od 25. do 27. maja u “zaštitnom balonu” u italijanskom Riminiju, a za razliku od prethodnih godina, utakmice se neće igrati od utorka do četvrtka, već će između “vikenda” biti samo tri dana pauze.

Mečevi će se igrati u dve dvorane Sajma u Riminiju, a na programu će u svakoj dvorani biti po četiri meča dnevno.

Svaka reprezentacija će odigrati po 15 utakmica, a plasman u polufinale izboriće četiri najuspešnije selekcije.

Polufinale i finale će se odigrati 24. i 25. juna, a odbojkašice će odigrati ukupno 124 utakmice u Ligi nacija 2021.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KOŠARKAŠI PARTIZANA TUKLI GROBARA?! Aleksandar Prijović otkrio šok detalje tuče igrača i gostiju noćnog kluba (VIDEO)

KOŠARKAŠI PARTIZANA TUKLI "GROBARA"?! Aleksandar Prijović otkrio šok detalje tuče igrača i gostiju noćnog kluba (VIDEO)

Košarkaški klub Partizan saopštio je u ponedeljak kasno uveče da su se tri igrača crno-belih "našla usred incidenta koji se dogodio nedaleko od poznatog beogradskog noćnog kluba", a dan kasnije oglasio se i fudbaler Aleksandar Prijović, koji je bio na istoj lokaciji, i kog su pojedini srpski mediji doveli u vezu sa ovim skandalom.

06. 05. 2025. u 17:02

Komentari (0)

RUSIJA U ŠOKU! Zvezda Rusije uzela srpsko državljanstvo umesto ruskog