IDU NA REPUBLIČKO NADMETANJE: Uspeh mladih pirotskih džudista na prvenstvu Centralne Srbije
KOSTADIN Kostić, Mia Nikolić i Sergej Stanimirović, članovi sportskog udruženja "Ipon 10" u Pirotu, koji su se u kategoriji mlađih osnovaca borili sa vršnjacima džudistima na prvenstvu Centralne Srbije, osvojili su dva srebrna i jedno bronzano odličje u svojim kategorijama.
FOTO: Privatna arhiva
Na ovaj način plasirali su se za republičko takmičenje gde će se u međusobnim okršajima nadmetati preko 480 mališana u kategoriji mlađih osnovaca.
Prema rečima njihovog trenera Danila Draškovića, koji je izuzetni zadovoljan uspehom, dobre rezulate postigli su i ostali đaci iz Pirota, a od osvajača medlja očekuje dobre rezulate i u sledećem nadmetanju koje je organizovano za osnovce, ali i srednjošklce.
Osim ovo troje mlišana od pirotskih školaraca učestvovali su i Dušan Pavlović, Lena Ilić, Teodora Petrović, Rastko Ilić, Lazar Aleksić, Veljko Stefanović i Pavle Božilović.
Zapratite Novosti sport na Fejsubku
Preporučujemo
OGLASIO SE PEĐA MIJATOVIĆ: Pobeda UEFA i fudbala, ovaj sport pripada svima
21. 04. 2021. u 10:40
ARSENAL IZDAO SAOPŠTENjE: Napravili smo grešku i izvinjavamo se zbog toga
21. 04. 2021. u 10:16
BOKSING DEJ KLASIK NA OLD TRAFORDU: Junajted bez kapitena dočekuje "svrake" koja ga redovno pobeđuju prethodnih godina
JEDINI meč Premijer lige na Boksing dej ove sezone igra se na „Old Trafordu“ gde Mančester junajted dočekuje Njukasl (21.00). Istorija je na strani "crvenih đavola“, ali forma, kadrovski problemi i nedavni međusobni dueli sugerišu da nas čeka veoma neizsvestan okršaj.
26. 12. 2025. u 09:00
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)