VATERPOLO SVETSKA LIGA: Srbija bolja od Francuske, u nedelju za peto mesto
Vaterpolosti Srbije savladali su Francusku 10:6 (3:3, 1:1, 3:1, 3:1) u razigravanju za plasman od petog do osmog mesta u Svetskoj ligi.
foto: EPA
Prve dve četvrtine Francuzi, koje sa klupe predvodi nekadašnji reprezentativac SR Jugoslavije Nenad Vukanić, držali su egal, ali u nastavku je kvalitet došao do izražaja i Srbija je rutinski privela meč kraju.
Izabranici Dejana Savića će u nedelju u borbi za peto mesto igrati sa boljim iz duela Mađarska - Hrvatska, koji se igra kasnije.
Kasnije su na programu i polufinalni dueli u kojima se sastaju Crna Gora - Italija i Španija - Grčka.
Pratite Novosti sport i na Fejsbuku
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
FINALE PRE FINALA: Mbape protiv Jamala u najvećem blokbasteru Svetskog prvenstva do sada!
Jedan od najvećih derbija svetskog fudbala dobija novo poglavlje. Francuska i Španija odmeriće snage u polufinalu Svetskog prvenstva 2026, a pobednik spektakla u Dalasu (21.00) izboriće veliko finale, gde ga već čeka bolji iz okršaja Argentine i Engleske.
14. 07. 2026. u 06:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (1)