MINISTAR UDOVIČIĆ PORUČIO SPORTISTIMA S INVALIDITETOM :Vi ste naši heroji

Olja Mrkić

03. 12. 2020. u 12:17

POVODOM Međunarodnog dana osoba sa invaliditetom Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić poručuje da će država nastaviti da pruža maksimalnu podršku sportistima sa invaliditetom.

МИНИСТАР УДОВИЧИЋ ПОРУЧИО СПОРТИСТИМА С ИНВАЛИДИТЕТОМ :Ви сте наши хероји

FOTO: TANjUG/TARA RADOVANOVIĆ

- Vaša motivisanost, posvećenost, ljubav i upornost su nemerljivi. Ako se po nečemu i razlikujete to je po tome što za vas nema nedostižnih granica i uspeh nema alternativu. Optimizam i vera kojima plenite, želja i energija koju pokazujete i delite sa svima nama, sijaju baš kao odličja kojima se divimo, koja poštujemo, na koja smo ponosni. Vi ste naši pobednici i heroji svakog dana - istakao je Udovičić.

Srbija je po visini sportskih nagrada i nacionalnih priznanja, koje su izjednačene za olimpijske i paraolimpijske sportiste, jedinstvena na svetu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

MI SMO USPAVANI DIV, DRUGO MESTO NA TABELI NIJE OPCIJA! Prvo obraćanje novog trenera Partizana od kad je stigao u klub