RAGBISTI NOVOG ZELANDA NA TURNIRU TRI NACIJE SAVLADALI AUSTRALIJU: Na stadionu više od 25.000 gledalaca!

NEVEROVATNA slika iz Sidneja.

РАГБИСТИ НОВОГ ЗЕЛАНДА НА ТУРНИРУ ТРИ НАЦИЈЕ САВЛАДАЛИ АУСТРАЛИЈУ: На стадиону више од 25.000 гледалаца!

Foto: EPA-EFE/DEAN LEWINS

Na Olimpijskom stadionu okupilo se 25.689 gledalaca, koji su prisustvovali porazu ragbista Australije od Novog Zelanda - 5:43.

Na turniru Tri nacije učestvuje i Argentina, dok su svetski prvaci, Južnoafrikanci zbog pandemije korona virusa odustali od učešća na tradicionalnom turniru.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

PRIČA O NAJSTARIJEM SRPSKOM KRSTU