KRAJ ZA ŽELEZNIČAR: Lajkovčanke na oproštaju od Lige šampiona kod kuće izgubile od Olimpijakosa - 1:3

ODBOJKAŠICE Železničara stavile su tačku na svoje učešće u Ligi šampiona. Lajkovčanke su u poslednjem kolu grupe C bile blizu prvog boda protiv Olimpijakosa – 1:3 (25:15, 17:25, 22:25, 26:28).

КРАЈ ЗА ЖЕЛЕЗНИЧАР: Лајковчанке на опроштају од Лиге шампиона код куће изгубиле од Олимпијакоса - 1:3

CEV (ilustracija)

Pulenke Ratka Pavličevića pružile su žestok otpor grčkom prvaku, imale su u četvrtom čini set loptu za taj-brejke i bod, ali nisu uspele da iznenade Atinjanke. U domaćem timu Savićeva je osvojila 16, a Kecmanovićeva 14 poena. U ekipi Branka Kovačevića nezadrživa je bila Milica Kubura sa 33 poena. Olimpijakos se kao najbolja trećeplasirana ekipe plasirao u plej-of.

Drugi meč grupe C: Milano – Ezačibaši u toku.

TABELA: Milano 13, Ezačibaši 12, Olimpijakos 8, Železničar 0 bodova.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

POSLEDNJI SNIMAK MILOŠEVIĆA PRE ODLASKA U HAG: Zapalio cigaru u američkoj bazi, zbijao šale sa vojnicima (VIDEO)