ZVEZDA GOST DINAMA: Crveno-beli u poslednjem kolu Superlige Srbije za rukometaše izlaze na megdan Pančevcima
SPUŠTA se zavesa i na ligaški deo Superlige Srbije za rukometaše. Sutra će se saznati ko će se Partizanu, Vojvodini, Metaloplastici, Dinamu i Dubočici pridružiti u plej-ofu. U ovom trenutku konkurišu Vranje, Radnički i Crvena zvezda. S obzirom da su Beograđani gosti Pančevaca, a Vranjanci Novosađana čini se da su najbliži koti šest Kragujevčani, koji dočekuju Rudar. Ali, u sportu je sve moguće, pa pravo na nadu imaju i zvezdaši, koji su u trilingu najslabiji. Partizan u nedelju u Lazarevcu protiv Kolubara ima šansu da ligaški deo prvenstva završi sa maksimalnim učinkom.
FOTO: Grad Zrenjanin
PAROVI poslednjeg, 22. kola Superlige Srbije za rukometaše, subota: Dinamo - Crvena zvezda (18.00), Obilić - Dubočica (17.30), Radnički - Rudar (19.00), Jugović - Metaloplastika (19.00), Vojvodina - Vranje (18.00). Nedelja: Kolubara - Partizan (18.00).
TABELA: Partizan 42, Vojvodina 38, Metaloplastika 30, Dinamo 28, Dubočica 22, Vranje 19, Radnički 19, C. zvezda 18, Jugović 12, Kolubara 9, Obilić 8, Rudar 7.
Prvih šest ekipa igraće u plej-ofa, a drugih šest u plej-autu.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
BOMBA U EVROLIGI: Majk Džejms napušta Monako, zna se gde će igrati naredne sezone
19. 05. 2026. u 15:43
ŽIVOT I FUDBAL POSLE GVARDIOLE: Mančester siti postigao usmeni dogovor sa ovim trenerom
19. 05. 2026. u 15:30
EPILOG VELIKE DRAME? Totenhem bi večeras na "Stamford bridžu" mogao da obezbedi opstanak u Premijer ligi
STRESNA sezona"pevaca" trebala bi imati "srećan" kraj, a opstanak bi mogli da obezbede protiv jednog od najvećih rivala, Čelsija, koji će ih ugostiti od 21.15 na "Stamford bridžu".
19. 05. 2026. u 07:30
"NIJE TAČNO!" Dejan Stanković uputio oštar demantij povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji!
Povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji nekih medija da je trener fudbalskog kluba Crvena Zvezda Dejan Stanković pružio podršku "dojučerašnjem selektoru vaterpolo reprezentacije Srbije Urošu Stevanoviću i reprezentativcima koji su odlučili da ne igraju za nacionalni tim dok je Slobodan Soro predsednik Vaterpolo saveza Srbije", agencija Tanjug obratila se našem proslavljenom fudbaleru i treneru Dejanu Stankoviću i direktoru VK Radnički Kragujevac Jugoslavu Vasoviću.
19. 05. 2026. u 14:50
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)