ODBOJKAŠI RADNIČKOG UPISALI NOVI TRIJUMF: Pao je i Mladi radnik za 15. pobedu u sezoni
Odbojkaški šampionat Srbije odigran u petak prva tri meča 21. kola , a pobede su upisali Spartak, Radnički i Jedinstvo.

Foto: M.Vukadinović
Radnički je na svom parketu, nakon četiri odigrana seta, pobedio Mladi radnik i upisao 15. pobedu u sezoni, koliko ima i prvoplasirana Crvena zvezda, ali iz utakmice manje.
Radnik je u ovom meču slavio rezultatom 25:17, 21:25, 25:16, 25:21.
Ekipu Alekse Brđovića do nove pobede su predvodili Vuk Ivanković sa 20 osvojenih poena i Filip Stoilović i Dejvid Krastev sa po 15 poena. Mirko Rađević je dodao 11.
U ekipi Mladog radnika najbolji je bio Aleksandar Gmitrović sa 20 osvojenih poena, ali je bio usamljen na svojoj strani mreže.
Spartak je u Subotici pobedio Niš u tri seta – 25:22, 25:16, 25:16, dok je Jedinstvo iz Stare Pazove slavilo na gostovanju Ribnici, takođe u tri seta 26:24, 25:20, 25:16.
Bonus video BURAN UVOD U BERNU: "Prepucavanje" navijača Jang bojsa i Crvene zvezde
Preporučujemo

ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE! Janik Siner mu već oborio jedan rekord, ali to nije najgore
15. 03. 2024. u 11:55

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za petak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
08. 08. 2025. u 07:05

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

"VREME JE DA SE RAT OKONČA!" Zelenski izneo tri ukrajinska zahteva za dugoročni mir sa Rusijom
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski oglasio se nakon što je dogovoren sastanak Vladimira Putina i Donalda Trampa i otkrio šta su njegovi ciljevi na mirovnim pregovorima.
07. 08. 2025. u 16:00
Komentari (0)