KAPITEN SRBIJE U ISTORIJI! Bogdan Bogdanović postao najefikasniji srpski košarkaški reprezentativac
Kapiten reprezentacija Srbije Bogdan Bogdanović postao je najefikasniji igrač u istoriji naše reprezentacije u meču sa Južnim Sudanom na Olimpijskim igrama u Parizu.

FOTO: Tanjug/AP
Do sada je rekord držao Miloš Teodosić sa 1057 poena, a Bogdan je u meču protiv Južnog Sudana postigao 30, ukupno 1059. poena za nacionalni tim.
Da podsetimo, Bogdanović je trebalo 68 utakmica da dođe do 1.000 poena u reprezentativnom dresu, tačno 26 manje nego Teodosiću.
BONUS VIDEO: USPESI OBELEŽENI U REZIDENCIJI AMBASADORKE: Noletov trijumf u podnožju Ajfela
Preporučujemo

TSC NAPADA TRI BODA PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: Test u Bačkoj Topoli će biti još jedan u nizu teških za Subotičane
DOSTA nas zanimljiv meč očekuje u trećem kolu Superlige Srbije kada od 20 časova fudbaleri TSC-a budu ugostili Spartak iz Subotice na "TSC areni".
02. 08. 2025. u 07:40

SVET U ŠOKU! Donald Tramp zabranjuje Brazilcima dolazak na Mundijal?!
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktueln predsednik Donald Tramp, šokirale mnoge.
31. 07. 2025. u 19:28

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)