TRENER SAKRAMENTA OTKRIO ZAŠTO BJELICA NE IGRA: Postoje neke lične stvari i ostaće na tome
POSLEDNjIH nekoliko utakmica za Sakramento propustio je srpski košarkaš Nemanja Bjelica, a trener Kingsa Luk Volton je otkrio zašto je to tako.

Foto: AP
O situaciji sa reprezentativcem naše zemlje strateg Kingsa je govorio neposredno pre utakmice sa Los Anđeles Klipersima koju je Sakramento izgubio sa 115:96.
- Neću koristiti ponovo Bjelicu, u ovoj utakmici. On i ja smo razgovarali, postoje neke lične stvari i ostaće na tome, ali mi smo bili u komunikaciji i dalje verujemo u njega – rekao je Luk Volton pre ove utakmice.
Bjelica je ove sezone za Sakramento igrao na 10 utakmica. Prosečno je na terenu provodio 15 minuta, a imao je 6,6 poena, 1,9 asistencija i 3,6 skokova.
Sakramento je ove sezone ostao bez jednoj srpskog košarkaša - Bogdana Bogdanovića koji je prešao u Atlantu. Poslednjih dana se govorio da bi i Bjelica mogao da napusti ovu franšizu.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

RADONjIĆ PRED KATALONCE: Barselona u ovom trenutku najteži mogući protivnik
21. 01. 2021. u 14:21

REAL UZIMA ZVEZDI LOJDA: Španska Marka otkrila paklen plan Madriđana
21. 01. 2021. u 13:02

PARTIZAN JURI ZALIHU ZA REVANŠ NA OSTRVU: Hibernijan je protiv Danaca pokazao da se ne plaši da napadne i u gostima
PARTIZAN će večeras od 21.00 čas na svom stadionu dočekati škotski Hibernijan u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije.
07. 08. 2025. u 10:20

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (0)