SPREMAN DA KRENE GUDURIĆEVIM STOPAMA: Još jedan igrač iz NBA lige potpisuje za Fener?

JOŠ jedan košarkaš iz NBA lige razmatra dolazak u Evropu, tačnije Fenerbahče

СПРЕМАН ДА КРЕНЕ ГУДУРИЋЕВИМ СТОПАМА: Још један играч из НБА лиге потписује за Фенер?

Foto: EPA-EFE/TOLGA BOZOGLU

Gudurićevim stopama mogao bi uskoro i centar iz Trinidada i Tobaga Kajl O'Ќvin. Mediji prenose da je Igor Kokoškov zainteresovan za njegov angažman. 

Ipak, O'Kvin bi najradije pronašao novi angažman u NBA ligi, te će u Evropu doći samo u slučaju da mu plan da pronađe novi klub u Americi ne bude uspeo. Njega 2012. godine na draftu izabrao Orlando Medžik ka 49. pik.

Posle tri sezone je prešao u Njujork Nikse, gde je nastupao još tri godine, da bi po sezonu proveo u Indijani i Filadelfiji. U najjačoj ligi na svetu ima 472 nastupa i prosek od 5,4 poena i 4,6 skokova po meču.

Podsetimo, kada je završio svoju avanturu u NBA ligi u Fenerbahče se vratio Marko Gudurić koji trenutno u fantastičnoj formi.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.

27. 06. 2026. u 08:00

Komentari (0)

ENLEZI OSEĆAJU NADMOĆ: Gordi albion protiv otpisane Paname overava lakši put do završnice Mundijala