ABA: Mega izgubila od Igokee u Beogradu

KOŠARKAŠI Mege izgubili su danas od Igokee sa 86:84, u 14. kolu ABA lige.

АБА: Мега изгубила од Игокее у Београду

Foto: ABA liga

Mega je vezala dva poraza i iz 14 utakmica ima devet pobeda i pet izgubljenih.

Igokea je ostvarila 10. pobedu i sa još tri poraza zauzima treće mesto na tabeli regionalnog takmičenja.

Najefikasniji u timu Mege u porazu u Beogradu bio je Filip Petrušev sa 27 poena, dok su po 16 postigli Dejšon Smit i Milenko Tepić.

Igokeu je sa 28 poena predvodio Edin Atić.


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone