SRBI ODLIČNI: Nedović pobedio Lučića, Panatinaikos prekinuo seriju poraza u Evroligi
KOŠARKAŠI Panatinikosa pobedili su Bajern sa 83:76 u Atini u 11. kolu Evrolige. Odličan meč odigrali su srpski igrači Nemanja Nedović i Vladimir Lučić.

Foto: EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU
Klub iz prestonice Grčke je ovim trijumfom prekinuo seriju od četiri vezana poraza u elitnom takmičenju, dok su izabranici Andree Trinkijerija doživeli drugi uzastopni neuspeh.
Igrači koje sa klupe predvodi Jorgos Vovoras su bili bolji tim i zasluženo su slavili. Nakon prvog poluvremena domaći košarkaši su imali prednost od devet razlike - 44:35.
Pokušao je tim iz Minhena da se vrati u meč, ali je Panatinaikos imao odgovor na svaki nalet gostiju.
Atinjane je do pobede predvodio Nemanja Nedović sa 17 poena, Hauard Sent-Ros je dodao 14. Na drugoj strani najviše se istakao Vladimir Lučić koji je utakmicu završio sa 20 poena, pratio ga je Džejlen Rejnolds sa 12.
Učinak šampiona Grčke posle ovog meča je 3-6, a Bajerna 7-4.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
RUTINSKI smo pogodili jučerašnji tiket.
23. 06. 2025. u 07:12

RUSI OD SRBINA ČULI ONO ŠTO DRUGI NEĆE DA IM KAŽU! Otvaranje očiju je bilo važno, i to na najvećem skupu koji Rusija organizuje
Ministar sporta Zoran Gajić izjavio je danas je na Međunarodnom ekonomskom forumu u Sankt Peterburgu dogovorio nastavak saradnje sa ministrima sporta Belorusije, Kazahstana i Bahreina i dodao da je učešće bilo izuzetno korisno za srpski sport.
23. 06. 2025. u 19:34

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)