"ČEGA SE ON PLAŠI"? Vlade Đurović razočaran, posebno kritikovao jednog igrača Zvezde nakon Dubaija
Nekadašnji košarkaški trener Vlade Đurović je odmah posle poraza crveno-belih u Dubaiju (102:86) izneo svoju analizu u studiju "Arena sport" televizije.
STAV Vlade Đurović/FOTO: N. Paraušić
Zamerio je na zalaganju u odbrani, a posebno je istakao jednog igrača.
- Nije ovo katastrofa. Nisam ni bio optimista. Rekao sam da Zvezdi treba jedna pobeda iz ove dve utakmice. Nedostaju Nvora i Moneke, ali sam razočaran startnom postavom koja je ušla mekano. Trebalo je da uđu ratnički, kao Partizan protiv Olimpijakosa.
Baš me je razočarao mali Miljenović. Preko celog terena Rajt dribla i daje koš, a on ne pravi faul. Pa čega se on plaši? Pa on treba da igra tri minuta, da napravi pet faulova i da bude zadovoljan. Niko nije pravio faulove. Jago je jedini pravio dobre faulove i izmenio je utakmicu u nastavku svojim ulaskom, iako ništa konkretno nije uradio. Tim načinom igre Zvezda je uspela da uđe u egal. Mora da se uđe ratnički, da se tuče, a ovako ne može.
Iz protivničkog tima je pohvalio Aleksu Avramovića, koji se uspešno vratio na teren posle povrede.
- Razbila su nas četiri igrača sa prostora bivše Jugoslavije - Kamenjaš Bosanac, Prepelič Slovenac i naši Avramović i Petrušev. Znao sam da će da bude ovako, jer Avramović može da promeni tok svake utakmice, gde god da igra. Dugo je odsustvovao, a da odigra obnako, svaka mu člast. Plakanje sada ne koristi nikome. Ako su ova dvojica teže povređeni, onda je Zvezda stvarno u vrlo teškom položaju. Ne treba plakati za ovom utakmicom, nego se okrenuti ekipi Monaka. Razočaravajuća odbrana, 102 poena su previše, naglasio je Đurović.
BONUS VIDEO: Oni su naš ponos! Posle Đokovića, Jokiću uručeno značajno priznanje
MONAKO PADA U BEOGRADU! Partizan na krilima pune "Arene" ruši Džejmsa i družinu
POBEDU koja bi mogla da im vrati sezonu na pravi put košarkaši Partizana tražiće pred svojim navijačima protiv Monaka kojeg će ugostiti u desetom kolu Evrolige (20.30).
11. 11. 2025. u 07:30
SKANDAL U BEOGRADU: Dete pregaženo u stampedu zbog tuče srpskih navijača (VIDEO)
Sraman događaj potresao je srpski fudbal, a najnovije vesti iz njega - prilično su uznemirile sve ljubitelje "najvažnije sporedne stvari na svetu".
10. 11. 2025. u 15:20
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)