OVO JE ZA VAS! Luka Dončić "streljao" ljude koji su ga izdali, a reakcija vlasnika Dalasa je hit (VIDEO)

Марко Паунић
Marko Paunić

26. 02. 2025. u 07:30

OSVETIO se Luka Dončić Dalasu, ali ne na način na koji je čitav svet očekivao.

ОВО ЈЕ ЗА ВАС! Лука Дончић стрељао људе који су га издали, а реакција власника Даласа је хит (ВИДЕО)

Foto AP

Slovenac nije zatrpao koš Dalasa u pobedi Lejkersa od 107:99, ali je razigravao saigrače upisao tripl-dabl i pokazao da mu lična statistuka i nije toliko važna.

Dončić je imao 19 poena, 15 skokova i 12 asistencija, a posle jedne trojke na početku utakmice bio je i te kako emotivan.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Posle sjajne energije Lejkesa u napadu, lopta je došla do Dončića koji je ubacio jedan dalekometan šut za 19:14 i reakcijom jasno pokazao koliko mu to znači. Okrenuo se Luka ka klupi Dalasa i pogledom "streljao" ljude koji su ga izdali.

S druge strane, kamere su tokom prenosa uživo uhvatile manjinskog vlasnika Dalasa Marka Kjubana koji je na licu imao onaj kiseo osmeh. Kjuban je isto jedan od onih koji je izdao Luku iako se uvek kleo u njega.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PRIVATNO NASELJE: Slavni muzičar masovno gradi na Zlatiboru - kompleks od 17 zgrada, a njemu i partneru dve kuće

PRIVATNO NASELjE: Slavni muzičar masovno gradi na Zlatiboru - kompleks od 17 zgrada, a njemu i partneru dve kuće

"IMAO sam apartman na Zlatiboru koji sam prodao i taj novac sam uložio u ovaj projekat. Imam vikendicu na Kokinom Brodu, a to je bliže Zlataru. To je zapravo porodična kuća, supruga mi je odatle rodom. Imam želju da živim na Zlatiboru. Bogu hvala, auto-put polako stiže tamo. Dođem danas za Beograd, uveče sviram, a pošto mi do Užica treba dva sata, sutradan s porodicom kuliram u šumi."

07. 05. 2025. u 19:11

Komentari (0)

JUVENTUS POVLAČI DRASTIČAN POTEZ ZBOG SRBINA! Dušan Vlahović gleda kako mu klub obara cenu, evo i zašto!