OLIMPIJAKOS SILAN PRED GOSTOVANJE ZVEZDI: Dabl-dabl bivšeg centra Partizana pred okršaj "bratskih" crveno-belih
Košarkaši Olimpijakosa trijumfovali su protiv ekipe Kolososa na gostovanju sa 88:73 u okviru devetog kola grčke lige.

Nikola Milutinov foto: N.Paraušić
Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Alek Piters sa 20 poena, Larencakis i Dorsi su ubacili po 17, dok je srpski reprezentativac, Nikola Milutinov zabeležio dabl-dabl učinak sa 14 poena i 13 skokova.
Na drugoj strani Nelson je ubacio čak 22 poena, dok je dvocifren bio samo još Petropulos sa 11.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Grčki crveno-beli će u petak od 20.30 časova igrati u Beogradu protiv Crvene zvezde u Evroligi.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Preporučujemo

OVO SU "DELIJE" ČEKALE: Džon Braun fotografijom potvrdio dolazak u Crvenu zvezdu? (FOTO)
08. 12. 2024. u 18:08

KRAJ NAJLEPŠE FUDBALSKE BAJKE? Bode će učiniti sve u svojoj moći da nadoknadi zaostatak protiv Totenhema
VEČERAS ćemo od 21.00 na "Aspmira stadionu" gledati revanš meč polufinala Lige Evrope između Bode glimta i Totenhema, a značajnu prednost na njemu ima engleski predstavnik koji je sa dva gola prednosti došao u Bode i ima izglednu šansu da okonča bajnu evropsku kampanju norveškog šampiona.
08. 05. 2025. u 07:15

ALBANCI ČUPAJU KOSU! Lažna država Kosovo se žalila međunarodnom sudu "zbog Srbije", a tamo dobila šamarčinu!
Kosovo je Srbija, a ta istina kod Albanaca ume da izazove i histeriju. Čak i kada im evropska kuća fudbala jasno poruči "sami ste krivi što ste pobegli sa terena". Jer, zbog tog stava UEFA išlo se i na međunarodni sud, a tamo se albanski čelnici nisu proveli kako su se nadali.
07. 05. 2025. u 19:55

PRIVATNO NASELjE: Slavni muzičar masovno gradi na Zlatiboru - kompleks od 17 zgrada, a njemu i partneru dve kuće
"IMAO sam apartman na Zlatiboru koji sam prodao i taj novac sam uložio u ovaj projekat. Imam vikendicu na Kokinom Brodu, a to je bliže Zlataru. To je zapravo porodična kuća, supruga mi je odatle rodom. Imam želju da živim na Zlatiboru. Bogu hvala, auto-put polako stiže tamo. Dođem danas za Beograd, uveče sviram, a pošto mi do Užica treba dva sata, sutradan s porodicom kuliram u šumi."
07. 05. 2025. u 19:11
Komentari (0)