BASKONIJA ČUVA SJAJNOG ŠUTERA: Markus Haurad dobija novi ugovor
DOBIO je košarkaš Baskonije Markus Hauard nagradu za najboljeg strelca Evrolige. Španski klub ne želi ništa da prepusti slučaju pošto je spremio novi ugovor za novopečenog reprezentativca Portorika.
FOTO: M. Vukadinović
Bivši igrač Denvera je u oktobru produžio ugovor sa klubom iz Vitorije, ali kako prenosi "El Koreo" dve strane opet na rade na dodatnom nastavku saradnje.
Ukoliko dođe do dogovora sjajni šuter bi u redovima španskog tima ostao do 2028. godine. Otkriveno je da njegova plata iznosi 3.700.000 evra za tri godine, a sada bi ga čekala povišica.
Hauard je u Evroligi prosečno beležio 19,5 poena, 1,2 skoka i 1,6 asistencija po meču, uz šut za tri 40%.
Podsetimo, Baskonija je u elitnom takmičenju stigla do plej-ofa gde je poražena od Real Madrida (3:0).
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
MEĐEDOVIĆ PRED VELIKIM IZAZOVOM! Medvedev o Hamadu: On je malo više medved nego ja
12. 05. 2024. u 09:53
NADALOVO PRAVO LICE: Ovo je najbolji dokaz Rafine nemoći (VIDEO)
12. 05. 2024. u 08:44 >> 08:44
PETI TRIPL-DABL U NIZU? Ovo može samo nestvarni Nikola Jokić!
OČEKUJEMO novo sjajno izdanje najboljeg košarkaša današnjice čiji Denver nagetsi gostuju LA klipersima u "Intuit domu" (4.30).
19. 02. 2026. u 13:30
UKRAJINA JE ZGROŽENA! Povukla totalno neočekivani potez, hitno reagovao i Kremlj!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Ukrajine. I Poljske.
19. 02. 2026. u 19:50
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)