OVO ĆE SE SVIDETI DURENTU: Marihuana više nije zabranjena supstanca za NBA igrače!
Igrači u najjačoj ligi sveta ubuduće neće biti testirani na marihuanu, jedna je od stavki novog sedmogodišnjeg sporazuma između Sindikata igrača i vođstva takmičenja, prenose američki mediji.
Foto: Printskrin/Tviter/kiko13_martins
Testiranje na marihuanu je po novom dogovoru potpuno uklonjeno iz anti doping programa, tri godine pošto je već izbačeno kao deo redovnih kontrola igrača.
Nedavno je i UFC organizacija uradila istu stvar, donela je odluku da neće kažnjavati borce za koje se utvrdi da su koristili marihuanu.
Aktuelna NBA sezona je treća zaredom u kojoj je liga suspendovala nasumično testiranje marihuane. Prvi put je do toga došlo u "balonu" kada je sezona prekdiana zbog korone.
Tokom jednog intervjua sa Dejvidom Letermanom, aktuelna superzvezda Finiks Sansa Kevin Durant otkrio je da je počeo da puši travu kada je imao 22 godine i da mu to pomaže da razbistri um, posebno u veoma stresnim trenucima.
- Za mene je to kao da popijem čašu vina - rekao je tada Durent.
BONUS VIDEO: Ovacije "delija", Novak Đoković bodri Zvezdu protiv Valensije
Preporučujemo
JUNIORIMA PARTIZANA NE POMAŽU NI LESOR I NANELI: Crno-beli upisali treći poraz
01. 04. 2023. u 15:30
POMEREN ODLOŽENI MEČ CRVENE ZVEZDE: Crveno-beli sa Cedevitom u novom terminu
30. 03. 2023. u 18:47
KAD VIDI JOKIĆA "NIJE MU DOBRO": Najbolji defanzivac lige nema odgovor za trostrukog MVP-a
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Minesote i Denvera koji se sastaju u "Target centru" dva sata posle ponoći.
15. 11. 2025. u 13:00
LUKA MODRIĆ NE MOŽE DA VERUJE ŠTA SE DESILO U CRNOJ GORI: Navijači zapanjili reprezentativca Hrvatske
Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u ponedeljak su završene u evropskim grupama A, G i L, gde su otklonjene i poslednje dileme na temu "ko to s prvog mesta ide direktno na Mundijal, a ko sa druge pozicije u baraž?". Crna Gora i Hrvatska su odigrali takmičarski nebitan meč, ali izazvao je on mnogo, mnogo bure u javnosti. Sa pravom.
18. 11. 2025. u 11:45
TAJ MALI ŽUT BIKINI: Teniserke zapalile net fotkama sa plaže
ARINA Sabalenka i Paula Badosa su u žiži.
18. 11. 2025. u 11:34
Komentari (0)