KO, GDE, ŠTA? Zvezda i Partizan za prvi pehar u sezoni, određena i sudijska trojka
Crvena zvezda ili Partizan? Večeras će biti odlučeno čiji će košarkaši osvojiti trofej u Kupu Radivoja Koraća.

FOTO: M. Vukadinović
Od četvrtka su se mečevi završnog turnira igrali u niškoj dvorani "Čair", a sada je zakazana i odlučujuća utakmica.
Za meč koji će da počne u 21 čas (TV Arena sport) određene su i sudije. Tim arbitara će predvoditi Milivoje Jovčić, a na terenu će biti i Uroš Obrknežević i Aleksandar Glišić.
Kada je reč o prvoj dvojici arbitara, oni se gotovo redovno nalaze na spisku sudija za najvažnije mečeve u Evroligi, dok je Glišić bio jedini srpski arbitar na Olimpijskim igrama i poslednjem Svetskom prvenstvu po ingenercijama FIBA.
Delegat utakmice je Zoran Stančev iz obližnjeg Pirota, a dvoboj u niškoj dvorani "Čair" zakazan je za 21.00 čas uveče.
Podsetimo, trofej brani Crvena zvezda koja je na putu do finala bila bolja od Radničkog iz Kragujevca, a onda i Mege. Kada je reč o Partizanu, slavili su protiv Borca iz Zemuna, a zatim u polufinalu protiv FMP-a.
Biće ovo drugi ovosezonski susret večitih rivala, a u prvom meču slavili su crveno-beli.
BONUS VIDEO: Izlazak Obradovića i skandiranje sa tribina: Uzmi Željko evro titulu
Preporučujemo

NIKOLA JOKIĆ PROSLAVIO ROĐENDAN: Srbina je posebno pogodila jedna pesma (VIDEO)
20. 02. 2022. u 08:21

SRBIN DOBIO POZIV IZ AMERIKE: "Sve što nam sada treba je da se pojavi Novak Đoković"
19. 02. 2022. u 10:59

GROBARI U NEVERICI: Smailagić se povredio, iznet sa terena (FOTO/VIDEO)
19. 02. 2022. u 21:25

VELIKI DERBI, ALI ZAMALO: Repriza finala Svetskog i Evropskog prvenstva ima izglednog favorita
DERBI današnjeg programa Lige nacija igra se u "Nau areni" u Hofman estejtsu gde će koplja ukrstiti Italija i Poljska (19.30).
25. 06. 2025. u 14:00

HAOS! Donald Tramp doneo odluku koja bi mogla da izazove ozbiljan problem
Najnovije vesti iz Sjedinjenih Američkih Država, a Donald Tramp je tamo i danas "tema dana", prilično su šokantne u sportskom smislu.
25. 06. 2025. u 15:06

"BRATE, MORAM!" Šta je Bora pred smrt uradio za Željka
POSLE vesti o smrti frontmena grupe "Riblja Čorba", koja je potresla region u septembru prošle godine, mnoge slavne ličnosti oglasile su se kako bi podelile svoje uspomene na Boru Đorđevića.
25. 06. 2025. u 08:29
Komentari (1)