KRAJ VELIKE KARIJERE: Vasilis Spanulis odlučio da ode u penziju
GRČKI košarkaš Vasilis Spanulis odlučio je da završi bogatu karijeru.

Euroleague
Navijači "helena" su se nadali da bi sjajni organizator igre mogao da nastupa za nacionalnu selekciju na Olimpijskim igrama, ali kako očigledno da je vreme za kraj.
Iako je dobio poziv za kvalifikacije, zbog povrede koju je zadobio ostala je nada da će možda zaigrati u Tokiju ako se Grčka izbori za mesto na Igrama. Ipak, to se neće desiti.
Spanulis je u dva mandata nosio dres Panatinaikosa, igrao je sezonu u NBA za Hjuston Roketse, a karijeru je završio u Olimpijakosu čiji dres je nosio od 2010.
Tri puta je bio šampion Evrolige, 2013. je bio MVP elitnog evropskog takmičenja, a te sezone je bio i najbolji strelac sezone, a tri puta je bio MVP Fajnal fora Evrolige. Sedam puta je bio šampion Grčke, a četiri puta je osvajao Kup.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
(Sport klub)
Preporučujemo

VLAHOVIĆ JE POČEO DA TRENIRA, ALI: Srpski as bi mogao biti jedan od bitnih igrača Juvea koji propuštaju derbi sa Bolonjom
JUVENTUS muči veliki broj izostanaka pred izuzetno bitan meča sa Bolonjom koji se igra večeras na "Renato Dal'Ari" od 20.45.
04. 05. 2025. u 07:30

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)