LEGENDA BARSELONE UDARILA PO GRIZMANU: Sa njim na terenu ekipa ima 10 igrača
HRISTO Stoičkov je neko koga mnogo cene u Barseloni. Legedarni bugarski fudbaler je govorio o igrama Antoana Grizmana u gigantu iz Katalonije.
Foto: EPA
On smatra da Francuz nije kvalitet za klub sa "Kamp Noua".
- Uvek kad je Grizman na terenu, Barselona igra sa deset igrača. Ako žele nešto da urade na duže staze, onda moraju da ga prodaju. Trinkao i Brajtvajt moraju biti u timu. Šta Grizman radi tamo? - rekao je Stoičkov.
Grizman je ove sezone postigao 12 golova. To i nije toliki problem kao nekonstantnost i to što ne postiže golove u serijama, a to mu je posao.
Poslednji gol koji je napadač Barselone postigao bio je 3. februara, od tada je odigrao deset utakmica.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
NE GUBI VREME: Mediji otkrili Laportine planove za Barsu, biće to moćan tim
12. 03. 2021. u 19:48
MIHA MOŽE I ZATVORENIH OČIJU: Mučio golmana Bolonje, svaka lopta ide pod prečku (VIDEO)
12. 03. 2021. u 19:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NORVEŠKA PROTIV TRADICIJE: Francuzi igraju za selektora Dešana
NORVEŠKA i Francuska sastaju se u okviru poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva 2026. godine.
26. 06. 2026. u 06:30
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)