KAZNA ZA MILOVANOVIĆA: Trener lučanske Mladosti udaren po džepu

Časlav Vuković

19. 02. 2021. u 20:13

DISCIPLINSKA komsija Fudbalskog saveza Srbije je kaznila trenera Mladosti iz Lučana Nenada Milovanovića koji je bio nezadovoljan suđenjem na utakmici protiv Radnika iz Surdulice i Inđije.

КАЗНА ЗА МИЛОВАНОВИЋА: Тренер лучанске Младости ударен по џепу

FOTO: AP

Milovanović će na adresu Terazije 35 morati da uplati 300.000 dinara, a ukoliko u narednih godinu dana ponovi prekršaj, dobiće zabranu vođenja tima na mesec dana.

Kaznu je zaradio zbog toga što je komentarisao suđenje arbitra Aleksandra Živkovića na meču 21. kola Superlige.

Podsetimo, Mladost je tada u Lučanima odigrala 2:2, a do boda je došla pogotkom Miloša Šatare u prvom minutu nadoknade, a prethodno je za Surduličane iz penala pogodio Milan Makarić.

Milovanović je tada rekao je Žiković delovao kao izvršitelj, a ne fudbalski sudija.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MNOGI NE ZNAJU I drugi Oliverin muž bio je poznati GLUMAC i najveća ljubav njene koleginice: Znala je da me voleo

MNOGI NE ZNAJU I drugi Oliverin muž bio je poznati GLUMAC i najveća ljubav njene koleginice: "Znala je da me voleo"

OVA nedelja posvećena je legendi domaćeg glumišta, Oliveri Marković. Čuvena umetnica rođena je 3. maja 1925. godine, a i danas nosi titulu jedna od najznačajnijih glumica srpske pozorišne i filmske scene. Tokom duge i plodne karijere, ostavila je neizbrisiv trag u domaćoj umetnosti, ali i u emotivnim pričama koje su je pratile izvan reflektora.

07. 05. 2025. u 09:38

Komentari (1)

SASTANCI SU KORPORATIVNI TRENUTAK ISTINE: Goran Vučetić iz Mozzart - a održao novo predavanje u Srpskoj asocijaciji menadžera