KORONA U TORINU: Dvojica fudbalera zaraženi
FUDBALSKI klub Torino saopštio je danas da su dvojica igrača pozitivna na korona virus.
Foto: EPA
"Dvojica igrača su pozitivna na korona virus. U dogovoru sa zdravstvenim vlastima, obojica su u karantinu, pod nadzorom medicinskog osoblja", navodi se u saopštenju na sajtu kluba.
Na tabeli Serije A, Torino ima 17 bodova na 17. mestu, dva boda više od Kaljarija, koji se nalazi u zoni ispadanja.
Torino bi u petak trebalo da igra utakmicu u italijanskom prvenstvu, protiv Kaljarija na gostovanju od 20.45 časova.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina
POČINjE ono što smo svi čekali, obračuni šesnestine finala, a prvi na teren izlaze Južna Afrika i Kanada koji se sastaju u Inglvudu od 21.00.
28. 06. 2026. u 10:30
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)