ZVEZDIN BISER ODLAZI IZ ZVEZDE: Crveno-beli neće dobiti obeštećenje za talentovanog fudbalera
NEBRUŠENI dijamant Crvene zvezde napustiće klub na kraju sezone i to bez obeštećenja.

foto: EPA
Miloš Pantović jedan je iz plejade mladih fudbalera koji su blistali pod palicom Slavoljuba Đorđevića, govorilo se da je za njega čak zainteresovan i Mančester siti, išao je na pozajmice u grafičar i Voždovac.
Krilni fudbaler, rođen 2002. godine u Novom sadu, a do isteka ugovora nastupaće za omladinsku selekciju crveno-belih. Pantović je u tim stigao iz Vojvodine.
Postigao je i gol kojim je Zvezda "srušila" Olimpijakos u Ligi šampiona mladih, ali zbog toga što nije dobio garancije da će dobiti prostora u prvom timu - odlučio je da ode.
Prethodne sezone Pantović je odigrao 18 mečeva za "zmajeve" i postigao tri gola. Za sada nema informacija gde bi Pantović mogao da nastavi karijeru.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo

POTRESNA ISPOVEST NEBOJŠE ČOVIĆA: Korona mi je udarila na srce, borio se sa upalom pluća
06. 02. 2021. u 11:32

LEGENDE NE UMIRU, ONE ŽIVE VEČNO: Sećanje na veliku tragediju "Bezbijevih beba"
06. 02. 2021. u 10:46

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je stajala na putu "neroazurima" i 2010. godine
TAČNO 15 godina nakon čuvenog polufinala Lige šampiona 2010. godine, Barselona i Inter ponovo ukrštaju koplja u istoj fazi, s tim što se sada prvi meč igra na Monžuiku.
30. 04. 2025. u 06:00

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)