KOLAROV IMA NOVU DEVOJKU: Srbin uhvaćen kako se ljubi sa udovicom kapitena Fiorentine koji je preminuo u snu (FOTO)
SRPSKI fudbaler i član Intera Aleksandar Kolarov ima novu devojku, a ona se zove Frančeska i udovica je bivšeg kapitena Fiorentine Davide Astorija koji je preminuo prošle godine.
FOTO: N. Paraušić
Frančeska i Kolarov su uslikani kako se ljube u Milanu, a fotografija se vrlo brzo našla na naslovnoj strani nedeljnika "Chi" koji piše da su njih dvoje već nekoliko meseci zajedno.
Fudbaler Intera je navodno pratio Frančesku na železničku stanicu u Milanu i upravo tada su ih "paparaci" uhvatili kako razmenjuju nežnosti.
Međutim, ni jedno ni drugo, pišu mediji u Italiji, nisu potvrdili, ali ni odbacili, da su u romantičnoj vezi.
- Bili su zajedno u kolima, on ju je pratio do Centralne stanice. Proveli su neko vreme u kolima i ostali su toliko dugo da je Frančeska morala da požuri kako ne bi propustila voz. Očigledno da im odvajanje teško pada - piše u tekstu magazina "Chi."
Podsetimo, Astori je preminuo pre tri godine u snu, a iz veze sa Frančeskom ima ćerku.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
PIOLI ODABRAO IGRAČE ZA NASTAVAK LE: Svi najbolji igrači Milana napadaju Zvezdu
03. 02. 2021. u 10:28
KERIK VODI JUNAJTED U LIGU ŠAMPIONA? Crveni đavoli "lete" nakon smene trenera, ali ako neko zna kako da ih pobedi to je Totenhem
MANČESTER junajted dočekuje Totenhem u derbiju 25. kola Premijer lige (13.30), sa jasnom namerom da nastavi pobedničku seriju pod vođstvom Majkla Karika, dok Sparsi na "Old traford" dolaze u promenljivoj formi, ali osokoljeni skorijim istorijatom međusobnih duela ovih ekipa.
07. 02. 2026. u 07:20
HRVATI BEŽALI OD OSVETE SRBA! Panika na auto-putu zbog navijača (VIDEO)
Otkako su navijači Hajduka, Torcida Split, napali kod aerodoroma u Tuzli Zvezdine pristalice iz Republike Srpske, koje su se vraćale iz Švedske, sa meča Lige Evrope protiv Malmea, hrvatski huligani baš i ne spavaju mirno.
07. 02. 2026. u 16:34 >> 17:09
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)