ZVEZDA UZIMA IGRAČA DINAMA: Odjavio reprezentaciju Hrvatske zbog Srbije, a sada se seli iz Zagreba u Beograd
CRVENA zvezda je u finišu prelaznog roka dovela Filipa Falka, direktor Zvezdan Terzić pokušava da na Marakanu dovede i Aleksandra Dragovića, a crveno-beli bi uskoro trebalo da ozvaniče dolazak jednog mladog fudbalera.

foto: EPA
Reč je o Đuru-Đulio Đekiću, fudbaleru koji je ponikao u Dinamu iz Zagreba, a koji je nedavno "odjavio" Hrvatsku i odlučio da ubuduće nastupa za reprezentaciju Srbije. Igra na poziciji desnog beka, a tek mu je 16 godina i priča se da je supertalenat.
- Bilo mi je sjajno u Dinamu. Prešao sam u Lokomotivu, a sad sam dobio poziv za kamp kadetske reprezentacije Srbije u Staroj Pazovi - rekao je nedavno Đuro Đekić.
Talentovani fudbaler zapao je za oko srpskim skautima na turniru u Osijeku. Prvi kontakti napravljeni su u februaru prošle godine da bi u oktobru stigao poziv koji je Đekić prihvatio. U Staroj Pazovi proveo je četiri dana, odigrao dve utakmice i ostavio dobar utisak.
Mladi fudbaler rođen je u Zagrebu, odrastao je u Gračacu, a njegov otac Goran je srpske nacionalnosti.
Preporučujemo

NULA ZA KRAJ: Zvezda i Šahtjor odigrali bez golova, Stanković prezadovoljan pripremama
31. 01. 2021. u 16:54

ZVEZDA ODBILA PET MILIONA ZA SVOJE DETE Terzić: On je kombinacija Pirla i Modrića
31. 01. 2021. u 16:35

JUČE SMO PROŠLI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA Tipa vam je i za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
04. 08. 2025. u 06:45 >> 00:09

ALBANIJA U ŠOKU ZBOG SRBIJE: Evo šta su srpske košarkašice uradile Albankama na Evropskom prvenstvu - ovako nešto se ne pamti!
Da je Srbija zemlja košarke - znaju svi. Ili skoro svi. A od danas to svakako zna i Albanija.
03. 08. 2025. u 16:35

"ĐEDOVI TE PROKLELI!" Veljko besan na prezimenjakinju, slavi Oluju
SIN pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, važi za velikog rodoljuba, a sada ga je razbesnelo to što je jedna njegova prezimenjakinja učestvovala u godišnjici proslave "Oluje".
03. 08. 2025. u 10:36
Komentari (1)