PUNE TRIBINE LUDIH NAVIJAČA: Armija Sneška Belića napunila tribine stadiona u Rumuniji (VIDEO)

MALO gde u Evropi ima navijača na tribinama, a negde se navijači protiv toga bune čak i nasilno.

ПУНЕ ТРИБИНЕ ЛУДИХ НАВИЈАЧА: Армија Снешка Белића напунила трибине стадиона у Румунији (ВИДЕО)

FOTO: printskrin

Virus korona je i u Rumuniji sprečio navijače da gledaju svoj tim. Ipak, to ne znači da navijači ne mogu da pruže podršku fudbalerima. 

 To su shvatili navijači Sepsija iz mesta Sveti Đorđe u centralnoj Rumuniji. Oni nisu mogli da budu na meču sa Astrom, ali su tribine bile pune. 

A napunili su ih sa mnogo Sneška Belića! Nije ih mrzelo i pre meča su ispunili tribine sa različitim figurama napravljenim od snega. 

Da bi što više ličili na prave navijače nekima su stavili navijačke šalove, jedan je u ruke dobio crveni karton, dok su neki držali transparante. 

Korona zahteva kreativnost od navijača, a dok jedni ubacuju baklje na teren padobranima, rumunski navijači su ipak našli bolji način da podrže tim. 

(MONDO)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Kako je Kalenić pijaca izabrana među najlepše na svetu?