KAZNA ZA ARGENTINCA: Mesiju dva meča suspenzije zbog crvenog kartona
NAJBOLjI fudbaler Barselone Lionel Mesi kažnjen je minimalno, sa dva meča suspenzije, zbog isjključena protiv Atletik Bilbaa u finalu Superkupa Španije.
FOTO: AP
Kako prenosi AS, Disciplinska komisija FS Španije nije okarakterisala njegov potez (udaranje protivničkog igrača) kao nasilničko ponašenje, uzela je u obzir i to što je Mesi prvi put isključen u Barseloni, u 753. meču, pa je kazna minimalna.
Da je Mesijev udarac opisan kao "nasilničko ponašanje" kazna je mogla da iznosi od četiri do 12 mečeva suspenzije.
Argentinac će propustiti mečeve sa Korneljom u Kupu i Elčeom u La Ligi.
Preporučujemo
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)