NOVI PORAZ ŠALKEA: Drugoligaška zvona zvone u Gelzenkirhenu

NASTAVLjA se slobodan pad Šalkea. Tim iz Gelzenkirhena već 30 utakmica ne zna za pobedu i sve je bliže Cvajti.

НОВИ ПОРАЗ ШАЛКЕА: Друголигашка звона звоне у Гелзенкирхену

Nastasić (Šalke), jedan od Partizanovih izdanaka Foto EPA

Herta je u Berlinu bila ubedljiva sa 3:0 golovima Genduzija, Kordobe i Pjonteka.

Šalke je poslednji na tabeli Bundeslige sa samo četiri boda, šest manje od zone spasa. Šok terapija u vidu smene trenera očigledno nije urodila plodom, pošto ni novi strateg Kristijan Gros nije uspeo da popravi rezultatski učinak ekipe iz Gelzenkirhena.

Sledeći protivnik Šalkeu biće Hofenhajm, kome takođe ne svetaju ruže, ali tu i tamo pobedi pa je uspeo da nalupi 15 bodova. Herta koja je trenutno 12. sa 16 bodova, u narednom kolu gostuje Arminiji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

TAJNA PESME TUŽNO LETO TOME ZDRAVKOVIĆA: Evo kome je posvetio ove vanvremenske stihove