TITULA SVE BLIŽE: Igrači Seltika poklonili Rendžersu pobedu u Old firm derbiju
FUDBALERI Glazgov Rendžersa savladali su gradskog rivala Seltik sa 1:0, u 22. kolu šampionata Škotske.
Foto: EPA-EFE/Ian MacNicol / POOL
Rendžersu je posao olakšao i vezni igrač Seltika Nir Biton, koji je nepotrebno dobio direktan crveni karton u 62. minutu. On je napravio faul kao poslednji čovek odbrane i opravdano mu je pokazan put u svlačionicu.
Pobednik Old firma rešen je osam minuta kasnije kad je autogol postigao Kalum Mekgregor, posle kornera.
Rendžers sada ima 19 bodova prednosti, ali i tri utakmice više od večitog rivala i na dobrom je putu da posle deset godina vrati titulu na Ajbroks park.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KOLUMBIJA I PORTUGAL "RAZOČARALI": Južnoamerikanci završili prvi u grupi, Ronaldo i ekipa idu na Hrvate!
Fudbaleri Portugala i Kolumbije remizirali su 0:0 u okviru 3. kola grupne faze.
28. 06. 2026. u 03:30 >> 01:26
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)