RAŽNATOVIĆ SE VREDNO PRIPREMA: Veljko poslao jasnu poruku pred novu sezonu (VIDEO)
JEDAN od najtalentovanijih boksera na našim prostorima Veljko Ražnatović vredno se priprema za izazove u 2021. godini.

Foto: D.Pozderović
Bokser BK Sombor trenira punim intenzitetom, a svoj vredan rad podelio je na društvenim mrežama.
Čini se da Veljko sa velikim nestrpljenjem čeka nove izazove, a pred nove borbe poslao je jasnu poruku:
"Naredna godina je moja", napisao je Ražnatović.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo

JOŠ JEDNA POBEDA ZVEZDE NAD PARTIZANOM: Crveno-beli dobili bokserski derbi
28. 12. 2020. u 21:59

TRAGEDIJA U SVETU SPORTA: Umro bokser koji je prvi pobedio legendarnog Čaveza
27. 12. 2020. u 08:21

VEČITI DERBI NA STARTU: Okršaj boksera Zvezde i Partizana na startu Superlige
26. 12. 2020. u 12:09

PRIPREMA ZA REVANŠ SA LEHOM: Zvezda ima luksuz da odmara nekoliko prvotimaca kako bi bili spremni za novi obračun sa Poljacima
NAJZANIMLjIVIJI meč četvrtog kola Superlige Srbije gledaćemo večeras na "Stadionu Rajko Mitić" gde će od 20 časova koplja ukrstiti Crvena zvezda i TSC.
09. 08. 2025. u 09:17

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (1)