ARGENTINSKI NOSTRADAMUS: Navijač Rasinga pogađa rezultate bolje i od hobotnice Pola
ARGENTINAC Daniel Čiminski dobio je nadimak Nostradamus i postaje veoma popularan među navijačima.

FOTO: Fejsbuk printskrin
On se pokazao kao nepogrešiv prognozer ishoda fudbalskih utakmica, uglavnom onih u kojima pobeđuju autsajderi.
Zbog toga je postao veoma popularan kod navijača malih klubova, ali i kladilaca koji jure velike kvote.
Danijel je predvideo da će njegov Rasing pobediti Boku juniors u prvom četvrtfinalnom meču Kopa Libertadores bez primljenog gola. Sada ga mnogi obožavaoci pitaju šta će se dogoditi u revanšu na bombonjeri.
Ranije je u četvrtfinalu Rasing iznenadio bramioca trofeja Flamengo, a Čiminski je predvideo da će njegovi ljubimci izboriti prolaz na penale.

FOTO: Fejsbuk printskrin
Preporučujemo

UEFA OTKAZALA PRVENSTVO EVROPE! Neće se igrati ni u muškoj ni u ženskoj konkurenciji
18. 12. 2020. u 15:41

MILAN MILANOVIĆ: Nadam se da smo istrošili maler i da nas čeka bolje proleće!
18. 12. 2020. u 15:31

ALONSO DEBITUJE PROTIV MITRA I SERGEJA: Real Madrid juri šestu titulu svetkog prvaka
REAL MADRID će odigrati svoju prvu utakmicu na Svetskom klupskom prvenstvu protiv El Hilal na stadionu Hard Rok.
18. 06. 2025. u 09:55

IZRAEL U ŠOKU! Ovome se nije nadao...
Najnovije vesti vezane za rat u kome se Izrael i Iran međusobno napadaju dalekometnom municijom potresle su i svet sporta, a Izraelci bi, po jednom pitanju, mogli da budu kažnjeni kao što je Rusija, čim je otpočela svoj rat u Ukrajini, ili kako to ona zove, "Specijalnu vojnu operaciju".
18. 06. 2025. u 18:07

ISPOVEST ZA NEVERICU: Usred svadbe u Kraljevu spavala sa sveštenikom - ono što je usledilo još je luđe
ISPOVEST otvara brojna pitanja o granicama morala, slabostima i ljudskoj prirodi. Da li je ona samo žrtva ljubavi ili svesno saučesnik u tuđem grehu?
18. 06. 2025. u 14:33
Komentari (0)