OSVOJIO TITULU PA BLIZU MARAKANE: Zlatni "Orlić" interesantan Zvezdi, evo šta on kaže...
Nekadašnji kapiten Vojvodine i bivši član Crvene zvezde Nikola Antić osvojio je titulu u Belorusiji sa Šahtjorom iz Soligorska u dramatičnom poslednjem kolu prvenstva.
FOTO: FK Crvena zvezda
Nekadašnji omladinski reprezentativac Srbije koji je u Litvaniji pre 7 godina osvojio zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu sa "Orlićima" odigrao je vrhunsku sezonu.
To je pokrenulo i priče da se Zvezda interesuje za njega da ga vrati na Marakanu, posebno što se već uveliko govori o odlasku Milana Rodića tokom zime, pa će mesto levog beka ostati upražnjeno.
- Ne znam ništa o interesovanju Zvezde. Moguće je da su iz Beograda kontaktirali klub, ali ja o tome nisam obavešten. Postoji interesovanje pojedinih klubova, ali nema zvaničnih ponuda. Ne opterećujem se, dobro mi je ovde - poručio je Antić za "Mozzartsport".
Pored obaveza 26-godišnji defanzivac stiže da isprati i igre klubova iz Srbije čije je boje branio.
"Pratim fudbal u Srbiji, gledam sve bivše klubove. Oduševljen sam Zvezdinom igrom i svime što rade. Uspesi crveno-belih su odlični za naš fudbal. Predstavljaju nas na najbolji način. Zvezda nas trenutno reprezentuje fudbalski poput Đokovića u tenisu. Sa druge strane, srećan sam zbog Kupa Srbije koji je osvojila Vojvodina. Drago mi je jer se ne dešava često, obično se Partizan i Zvezda smenjuju u tome, pa je trofej potvrda kvaliteta i rada Lalatovića i igrača", istakao je Antić.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
STANI, STANI IBAR VODO: Maradona uživao u čuvenoj srpskoj pesmi (VIDEO)
30. 11. 2020. u 22:55
BALOTELI NA KORAK OD NOVOG ANGAŽMANA: Za navijače novog kluba će biti kao Maradona
30. 11. 2020. u 21:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)